Bir Sayfa Seçin

Bizi Tanıyın

Bizde diş malzemelerine ilgi çok önceye dayanır. Babamız Diş Hekimi olduğu için, hayatımız muaynehanede geçti. Haliyle küçük yaşlardan itibaren diş hekimliği malzemeleri ile büyüdük. Çocukken muaynehanede ilgilimizi çeken diş malzemeleri büyüdüğümüz zaman bizim ekmek kapımız oldu.

2009 yılında tamamen tesadüf eseri katıldığım bir Güney Kore seyahati dental sektöre girmemin ilk aldımı oldu. Bu gezide tanıştığım ve birlikte 2 hafta geçirdiğim bir dental malzeme distribütörü gezinin sonunda kendi yaşadığım şehirde ithal ettiği ürünlerin bayiliğini teklif etti. Ailede de bir Diş Hekimi olunca bu teklif kısa sürede hayata geçirdim.

Memleketim olan Hatay da 2009 yılında başlayan bu mecera 2014 yılında İstanbul’ a yerleşmem ile ciddi bir seviye atlayarak İstanbul’ a taşındı.

Burada bir süre dental sektörü inceledim. Daha önce de yoğun ticaret yaptığım Çapa Dental ile anlaşarak sektörün en prestijli markalarından biri olan Ultradent’ in Opalescence Marka Müdürü olarak konumlandım, ve hem Diş Hekimleriyle hem de eczanelerle çalışmaya başladım. Bir yandan Diş Hekimi ziyaretleri yapıyordum, bir yandan da eczanelerde ürünlerimizi konumlandırıyordum. Bu şekilde dahil olduğum eczane sektöründe, özellikle profesyonel ağız bakımı ürünlerinin öneminin yeteri kadar bilinmediğini farkettim. Eczaneden alınması gereken profesyonel bilgiler maalesef alınamadığı için, internette bir milyoncu gibi çalışan e-ticaret mağazalarına mecbur kalıyordu son tüketiciler.

Sağlık işinin kesinlikle sadece ticari kaygılarla yapılamayacağına olan inancımız, küçük yaşlarımızdan itibaren içimize kazınmıştı.

Bu sebepten dolayı kendimize bir misyon edindik:

Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda Uzman Olacaktık  ve birlikte çalıştığımız tüm herkesi bu konuda insanlara faydalı olabilecekleri kadar eğitecektik.

Kendi firmamızı ve kendi ekibimizi kurduk. Ekibimizi seçerken ilk önceliğimiz yardım etmekten mutlu olan insanları bir araya getirebilmekti.

Gerekli ekibi kurduktan sonra Gc Türkiye ile çalışmaya başladık, ve ürün eğitimlerini tüm ekibe aldırdık. Şuanda ekibimiz hem eczanelere, hem hekimlerimize, hem de diş hekimliği fakültelerindeki uzmanlarımıza ürün bilgilendirmeleri yapıyor, hem de internet üzerinden alım yapmak isteyen sizlere en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Biz, Sadece Ticaret Yapmadığımızın Farkındayız. Sizin Sağlığınız İçin Doğru ve Gerekli Ürünleri İhtiyacınız Olduğu Sürece Sizlerle Buluşturmaya Çalışıyoruz. Ürünlerimizin Sizin Sorununuza Uygun Olmadığını Düşündüğümüz Zaman, Almamanızı Tavsiye Edebiliyoruz.

İşte bu süreçlerde harmanlanan Sürmeli Dental olarak; şuanda sizlere Sürdürülebilir ve Bilinçli Alışveriş vizyonu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla.

 

Ufuk Sürmeli

Ufuk Sürmeli

Genel Koordinatör

ufuk@surmelidental.com

0532 470 77 04

Özer Sürmeli

Özer Sürmeli

Satış Koordinatörü

ozer@surmelidental.com

0544 315 01 35

Baybora Gürsoy

Baybora Gürsoy

İç Anadolu Bölge

Anıl Çokak

Anıl Çokak

Denizli Bölge Sorumlusu

anil@surmelidental.com

0554 288 97 96

Serhat Yeşilkaya

Serhat Yeşilkaya

Depo Sorumlusu

serhat@surmelidental.com

0507 810 96 331